baner1.jpg
eeagrants.jpg
logo2013.jpg
baner3.jpg
SZWAJCAR_got.jpg
               
Instytut Żywności i Żywienia zaprasza na Dzień Otwarty
Wprowadzono: 23-06-2016|Ministerstwo Zdrowia| wyświetleń: 5093
grafika

Porady dietetyków i fizjoterapeutów, bezpłatne badania, warsztaty kulinarne, kolorowe koktajle, konkursy dla dzieci, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na odwiedzających Instytut Żywności i Żywienia w sobotę 25 czerwca 2016 r. Tego dnia Instytut czeka na wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, aktywności fizycznej oraz chcą skonsultować z ekspertami swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe.


Dzień Otwarty co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym razem przestrzeń Instytutu zostanie podzielona na 5 specjalnych stref: Zdrowia, Fitness, Kulinarną, Zdrowego Malucha i Smoothie.


W ramach każdej z nich przygotowana została inna oferta - tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


W STREFIE ZDROWIA każdy odwiedzający będzie mógł zasięgnąć porady dietetyka oraz zmierzyć ciśnienie, wagę i sprawdzić poziom cukru we krwi. W tej strefie konsultacji będą też udzielać fizjoterapeuci, którzy ocenią postawę, ewentualne jej wady, podpowiedzą jak ćwiczyć. STREFA FITNESS oferować będzie wspólne ćwiczenia poprawiające kondycję, ćwiczenia dla osób starszych, rodziców, na konkretne części ciała, np. na zdrowy kręgosłup, czy też ćwiczenia dla osób zapracowanych.


Dla miłośników koktajli przygotowaliśmy STREFĘ SMOOTHIE, w której przygotujemy do spróbowania prawdziwe bomby witaminowe, a każdy chętny będzie mógł dowiedzieć się, jak je przygotować.


W STREFIE KULINARNEJ natomiast zaprezentujemy jak przyrządzić proste i zdrowe potrawy na co dzień. Do wspólnego przygotowywania pysznych dań zapraszamy dorosłych i dzieci.
Dodatkowo dla dzieci - w STREFIE ZDROWEGO MALUCHA - przygotujemy konkursy i animacje związane ze zdrowiem. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w rozpoznawaniu smaków z zamkniętymi oczami, czy same skomponować zdrowe posiłki. Będą balony i malowanie buziek. Zapraszamy zatem wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.


Instytut Żywności i Żywienia zaprasza na Dzień Otwarty 25 czerwca 2016 r. (w godzinach 10.00-16.00) do swojej siedziby przy ul. Powsińskiej 61/63. Z centrum Warszawy można dojechać pod sam Instytut autobusami: 131, 180 i 187 (przystanek Limanowskiego). Osoby przyjeżdżające autami informujemy, że parking Instytutu od strony ul. Powsińskiej będzie tego dnia zamknięty.


Dzień Otwarty organizowany jest w ramach projektu edukacyjnego Zachowaj Równowagę, finansowanego ze Szwajarsko - Polskiego Programu Współpracy.

 

Więcej informacji o projekie na stronie: www.zachowajrownowage.pl

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
mapa projektów.jpg
Dialog społeczny - wybrane logo..jpg
Konkurs_POWER_Pielęgniarki.jpg
Pielegniarstwo i położnictwo.jpg
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
grafika
Wprowadzono: 25-05-2016
Ministerstwo Zdrowia
Ilość fotografii: 7
FE_WER_POZIOM-Kolor-01.jpg
FE_IiS_POZIOM-Kolor-01.jpg
EOG_NMF_213.jpg
pl_logo_mr_GZ.jpg
Ograniczanie nierówności.jpg
logo_granatowe_wlasciwy.jpg
Statuetka_sppw.jpg
JOJO_plakat_bez_próchnicy_2015.jpg